Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Specjalista ds. obsługi sprzedaży na Amazon/Zalando

ikona Dodano: wczoraj
ikona Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny Umowa o pracę
ikona Dodatkowa Staż/praktyki Część etatu Pełny etat

Firma Faina Lifestyle Sp. z o.o należy do grupy Motion Fashion Network Europe GmbH. Naszą misją jest dostrarczanie markom z segmentu odzieżowego, skórzanego i kosmetycznego innowacyjnych rozwiązań e-commerce oraz logistyczných, które skutkują dynamicznym wzrostem sprzedaży i optymalizacją kosztów łąńcucha dostaw. Umożliwiamy sprzedaż produktów na największych Marketplace´ach w Europie np: Zalando, About You, Douglas oraz wiele innych

Ponieważ wciąż się rozwijamy, szukamy nowych współpracowników do naszego oddziału w Łodzi.

  Zapraszamy dołącz do nas.

Specjalista ds. obsługi sprzedaży na Amazon/Zalando
Łódź

Obowiązki

Obsługa i rozwój sprzedaży, współpraca z największymi Marketplace'ami Amazon/Zalando/About You
Przetwarzanie bazy produktów oraz materiałów od naszych klientów
Wprowadzanie szczegółowych danych produktowych do systemu wewnętrznego
Dokonywanie researchu SEO
Pozycjonowanie produktów firmy poprzez dbanie o działania content & visual oraz odpowiednie narzędzia marketingowe,
Odpowiedzialność za realizację działań promocyjnych
Optymalizacja oferty pod kątem SEO
Nadzór nad realizacją zamówień

Wymagania

Doświadczenia w prowadzeniu sprzedaży na kluczowych platformach Marketplace na rynku
Umiejętność zakładania i prowadzenia kont sprzedażowych na Amazonie
Znajomość podstawowych narzędzi: SEO/ SEM, Amazon ADS
Znajomość funkcji Excela, a zwłaszcza funkcje tekstowe, funkcje logiczne, wyszukiwania, odwołania oraz matematyczne
Zdolność do pracy w zespole i silnych umiejętności komunikacyjne
Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację/

Oferujemy

Umowę o pracę
Twórczą, nieformalną atmosferę pracy
Ciekawą i rozwijającą pracę w kreatywnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
Pracę w pełnym wymiarze godzin
Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

ikonaŁódź
Faina Lifestyle Sp. z o.o.