Faina Lifestyle Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Faina Lifestyle Sp. z o.o.

damian Nowy wpis
Klient

Ale żeby z pracownikami komunikować się za pomocą portalu gowork to jest mocna rzecz

Adam Nowy wpis
@damian

Raczej pracownicy komunikują się tu między sobą. I przy okazji osoby które chcą przyjść tu do pracy też mogą się czegoś dowiedzieć. Chyba ci to nie przeszkadza co?

Niko Nowy wpis
@Adam

Masz racje, co to komu przeszkadza.

xxx Nowy wpis

Omijać, omijać i jeszcze raz omijać. Cała ta dyskusja o tym świadczy

Kandydat 2
Klient

Czy firma.ma środki na finansowanie pracowników ? Skąd ? Czy biuro faktycznie powstaje ?? Byłem tydz temu nie pokazali mi

Niepracownik
@Kandydat 2

To widzę, że bez zmian... stan surowy od ponad miesiąca. Ta "poprzednia firma" właściciela to była szwalnia, polecam research, Google wie wszystko, kto stoi po niemieckiej stronie tego biznesu też.

Byly
@Kandydat 2

Ma tylko te, który prześlą z Niemiec. Własnych nie posiada. Nawet pensje przychodzą z Niemiec.

@Byly

Sposób zarządzania firmą, to katastrofa. Brak podstawowych wiadomości z zakresu zarządzania pracownikami. Ta firma to żart. To bardzo smutne, że aż tak pieniądz rządzi ludźmi, i ludzie o tak niskim poziomie inteligencji, klasy piastują takie stanowiska.

ania
@Były pracownik

Ponownie pojawiły się oferty pracy w sporej ilości.. czyżby pracownicy pouciekali? Ktoś wie?

@Byly

Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu obsługi sprzedaży na platformach e-commers. Za nasz poświęcony czas wystawiamy faktury za które otrzymujemy zapłatę. Tak zarabiamy na nasze pensje.

@ania

Dziękujemy za Pytanie. Na dzień dzisiejszy mamy 44 pracowników. Cały czas rozwijamy nasze działy obsługi klienta, managera produktów oraz zakupów. Jeżeli Pani ma doświadczenie w zakresie zarządzanie produktów w branży odzieżowej albo lubi Pani kontakt z klientem i posiada Pani komunikatywną znajomość jednego z języków obcych(angielski, niemiecki, francuski, włoski )umożliwiającą swobodną komunikację poprzez e-mail lub telefon zapraszamy.

Ktoś

tak właśnie to wygląda

@Ktoś

Czy Faina Lifestyle Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

@Pytanie

Zapraszamy, wymagamy znajomosci języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Faina Lifestyle Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta e-commerce z językiem niemieckim. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
dedede
Klient

Kompletnie nie są przygotowanie. Najpierw dzwoni kobieta i powtarza te same dane, które zostały wysłane, nie wie co powiedzieć, bo wszystko zostało podane. Umawia się na spotkanie przez zoom "kierownik" następnie, który nie ma pojęcia jak robić takie spotkanie i zaprasza was do siedziby po to, aby zaproponować wam stawę (usunięte przez administratora)z wyższym wykształceniem i biegłą znajomością 4 języków. Wstałem, wyszedłem i więcej nie wracam.

@dedede

Przykro nam, że nie mogliśmy spełnić Pana oczekiwań finansowych aplikując na stanowisko specjalisty. Niestety na pozostałe stanowiska brakuje Panu doświadczenia.

Barbara
@dedede

Piszesz o rozmowie na zoomie, a czy rozmowa online była jakimś wymogiem firmy, czy tylko opcją dla tych, którzy preferują takie spotkania? Czy była możliwość normalnego spotkania?

@Barbara

Rozmowa online była tylko opcją, Zapraszamy do siedziby firmy,

Były

Problemem w tej firmie jest jedynie pseudo lider K .... który nie ma umowy a jest samozwańczym człowiekiem kierowniczki jest wulgarny agresywny przez niego dużo osób odeszło dyrekcja nic z tym nie robi odejdzie jeszcze więcej osób to może się ockną

Pracuje nadal tam niestety

Dziś niestety kierowniczka magazynu, powiadamia nas że na poniedziałek każdy ma coś przynieść jako pomoc dla Ukrainy. Niestety ale ja nie jestem osobą która ma złote góry, i nie angażuje się w takie akcje charytatywne. I jeśli chce kierowniczka, to niech sobie założy fundacje jakąś anie od pracowników wymaga chojnosci dla Ukrainy. Jestem oburzona i nie mam zamiaru jakiś pączek organizować. W pracy się pracuje a nie jakieś cyrki wymyślą. Na umowie nie mam wpisane ze musze komuś pomagać. Kierowniczka mija się z powołaniem, powiną organizować świąteczna orkiestr pomocy a nie na magazynie wymyślać jakieś twory. Kpina.

@Pracuje nadal tam niestety

Popieramy akcję pomocy dla uchodźców z Ukrainy. Dziękujemy za jej zorganizowanie. Dołączymy do zbiórki .Chociaż w taki sposób chcielibyśmy pomoc ofiarom wojny na Ukrainie. Jeżeli Pani nie chce okazać wsparcia proszę nic nie przynosić.

Nina
Kandydat
@Faina Lifestyle Sp. z o.o.

Pomoc powinna być dobrowolna, nie można nikogo do niej zmuszać Jeśli już Firma chce się angażować to według mnie powinna wyznaczyć miejsce i wywiesić listę rzeczy potrzebnych i danego dnia lub tygodnia niech zainteresowani znoszą (słabe porównanie ale to trochę tak jak z gabarytami, nie każdy musi je wystawiać, ale jeśli ktoś ma i chce to je wystawia). Ja np. nie jestem w stanie pomagać, bo mnie to rozkłada psychicznie i byłabym większym balastem niż faktyczna pomoc, gdzie potrzeba osób silnych i stabilnych

Aktualność
Szanowni Państwo,

dziękujemy wszystkim za wyrażone opinie, pragniemy poinformować, że z uwagą śledzimy dyskusje i staramy nie ingerować bez konieczności. GoWork jest miejscem wymiany merytorycznych informacji, namawiamy zatem do wyrażania opinii pozbawionych osobistych złośliwości personalnych. Zależy nam, aby to forum służyło do komunikacji z osobami zainteresowanymi firmą i pozyskiwania wiarygodnych i rzetelnych informacji na temat pracodawcy .

Akceptujemy konstruktywną krytykę, przypominamy jednak, że swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa.

Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię itp.

Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora. Jednocześnie jako pracodawca nie zgadzamy się na obrażanie jakiegokolwiek z naszych pracowników, prosimy więc o formułowanie swoich wypowiedzi z poszanowaniem drugiej osoby

W razie jakichkolwiek kwestii, pytań czy wątpliwości pozostajemy do dyspozycji pod adresem mailowym opinie@faina-lifestyle.pl

Wyciąg z regulaminu portalu GoWork.pl

§ 4 pkt 3: Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę. wraz z § 4 pkt 6: Użytkownik zamieszcza treści na Forum na własną odpowiedzialność. Usługodawcy przysługuje prawo do usunięcia bądź moderacji treści, które uzna za bezprawne lub niezgodne z Regulaminem, a także prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do Użytkowników notorycznie naruszających postanowienia ust. 3,4, 5, 6.Osoba łamiąca § 4 pkt 3 może narazić się na odpowiedzialność karną zgodnie z KK art.212:

§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności,

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Pracowałem tam jeden dzień i trzy godziny. Przy zatrudnianiu wszyscy bardzo mili, ale potem okazało się że to (usunięte przez administratora) Pracuje na magazynie kilka osób, wszyscy się obgadują. Kłótnie, bójki i tragiczna atmosfera. Piszę o magazynie na (usunięte przez administratora)j który należy do Faina. Liderzy i (usunięte przez administratora) pracownicy to przyjaciele, kierowniczka ich broni. Generalnie jest narzekanie że brak ludzi itd. I niby nie wiedzą dlaczego,(usunięte przez administratora) Generalnie prawie tam nikt nic nie robi, spędzają 8 godzin na gadaniu. Żenada. Omijać to na kilometr.

Obecny Pracownik
@Były pracownik

Drogi Panie Damianie, dlaczego komentarz jest anonimowy? I nie wspomnial Pan o wchodzeniu przez Pana do damskiej szatni w trakcie przeebierania sie KOBIET. POZDRAWIAM I ZYCZE POWODZENIA W POSZUKIWANIU PRACY

@Były pracownik

Żałujemy, że pracował Pan u nas tak krótko. Niestety nie możemy zgodzić na zachowania wulgarne oraz agresywne wobec innych pracowników. Powodzenia.

@Obecny Pracownik

Sama jesteś anonimowa to raz a dwa nikt Cię w tej firmie nie lubi. Dzisiaj na zmianie słyszałam że jesteś(usunięte przez administratora)No zachowaniem nawet jesteś do nich podobna. A o prace innych się nie bój … niedługo zapewne sama będziesz jej szukać za takie zachowanie. Nie pozdrawiam.

Były pracownik.

Życzenia. Tak. Bywają sytuację w życiu kiedy walczymy czy być, czy nie być, i kolor firanek nie zależy od nas (choć w moim systemie wartości znaczy to zupełnie coś innego). Ale. Zawsze jest lustro. Przeglądamy się w nim rano i wieczorem minimum. Pytanie. Co tam widzimy ? Życzę, żeby "Fajna" zrobiła się naprawdę "Fajna". Fajna dla ludzi, i każdego wartego wstawiania że snu dla poranka. P. S. To już nie (usunięte przez administratora) Tu potrzebne są inne predyspozycje do zarządzania firmą. Ploty to może już czas za nami. Inwestycje w szkolwnia dadzą więcej wymiernych efektów, niż kasa na szpilki. Kasa nie zawsze znaczy klasa. Wesołych Świąt.

Ktoś.

Początki dla nikogo nie są łatwe. Ale Faina robi się naprawdę fajna. Choć to słowo nie powinno określać formę. Oby do przodu. :-)

Adam Pustelnik

Witam wszystkich. Biuro firmy jest pod podanym adresem ul. Dowborczyków w Łodzi na dzień dzisiejszy znajduje się już w nowym budynku. Ta pseudo firma o której państwo piszą ma 100 mil euro przychodu rocznie. I jest polskim oddziałem niemieckiego koncernu Motion Fashion GmbH. Co za tym idzie sam magazyn w Łodzi zatrudnia 150 osób gdzie biuro mieści już 50. Liczby te nadal rosną. Pozdrawiam

Kandydat3
Kandydat

Cześć, nie polecam. Jak napisał jeden z pozostałych kandydatów, ta firma to jakiś żart. Pytanie "co Pan wie o naszej firmie" (usunięte przez administratora), o której nie ma nic w internecie, prócz wpisów w rejestrze. Idąc dalej motion fashion network europe gmbh (usunięte przez administratora) z rynku niemieckiego. Nie polecam osobom, które chcę pracować w poważnej firmie. Apeluje o pokorę i profesjonalizm dla szanownego grona z oddziału Łódź.

Zostaw merytoryczną opinię o Faina Lifestyle Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Faina Lifestyle Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Faina Lifestyle Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faina Lifestyle Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Faina Lifestyle Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Faina Lifestyle Sp. z o.o., to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Faina Lifestyle Sp. z o.o.