Specjalista ds. Obsługi Posprzedażowej - atrakcyjne warunki zatrudnienia
Łódź

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży elektrycznej, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Posprzedażowej.

TWOJE KORZYŚCI:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze
  • konkurencyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych kompetencji
  • dofinansowanie do systemu prywatnej opieki medycznej
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze
  • możliwośćzdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i realizowanie polityki obsługi posprzedażowej
  • obsługiwanie systemów reklamacji
  • analizowanie przyczyn uszkodzeń i poszukiwanie rozwiązań poprawy jakościowej oferowanych produktów
  • monitorowanie efektów podejmowanych działań

Szukamy osoby:

  • posiadającej wykształcenie wyższe techniczne
  • posiadającej minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znającej język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • znającej zagadnienia związane z silnikami elektrycznymi.

Łódź

Agencja zatrudnienia KS Service sp. z o. o.