Specjalista ds. obsługi klienta z j. duńskim

Gdańsk
Oferta opublikowana24.04.2024
Oferta wygasa19.07.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

  • Obsługa zamówień;
  • Wsparcie klientów i udzielanie niezbędnych rozwiązań;
  • Weryfikacja i wprowadzanie danych;
  • Przygotowywanie raportów oraz testowanie zmian;
  • Współpraca z innymi oddziałami;

Wymagania

  • Znajomość języka duńskiego oraz angielskiego na poziomie min. B2;
  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta;
  • Silne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Zorientowanie na klienta oraz rozwiązywanie problemów;
  • Znajomość systemów typu SAP jako atut;

Oferujemy

  • Pakiet benefitów (pakiet medyczny, platforma benefitowa, ubezpieczenie na życie...);
  • Dofinansowanie do edukacji;
  • Ciekawy pakiet relokacyjny;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP;
  • Wiele możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku;

Dodatkowe informacje

Źródło: Grafton/Praca