Specjalista ds. Microsoft Dynamics 365

Wieruszów
Oferta opublikowana06.03.2024
Oferta wygasa28.05.2024
Tryb pracyzdalna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w pracach rozwojowych systemu MS Dynamics 365,
  • pomoc przy wdrożeniu dla całej Grupy,
  • bieżąca współpraca z użytkownikami,
  • wspieranie biznesu w rozwoju systemu,
  • codzienne wsparcie użytkowników w rozwiazywaniu bieżących problemów,
  • pełnienie roli konsultanta pomiędzy biznesem a IT,
  • współadministrowanie i utrzymanie systemu po wdrożeniu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie z systemem ERP,
  • doświadczenie w koordynacji procesów,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność współpracy z biznesem i rozumienie potrzeb biznesowych oraz przełożenie ich na rozwiązania informatyczne,
  • asertywność w prowadzeniu projektów oraz inicjatywa w działaniu.
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodna komunikację.

To oferujemy

  • umowę o prace,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia,
  • prywatna opieka zdrowotna,
  • pakiet ubezpieczenia grupowego na życie,
  • karta Multisport,
  • świadczenia z Funduszu Socjalnego, np. wczasy pod gruszą, karty Sodexo na święta
  • udział w szkoleniach i kursach.

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Paczki świąteczne
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie wypoczynku
Brak dress code'u
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1