Specjalista ds. Marketingu

Chojnice
Oferta opublikowana05.05.2024
Oferta wygasa30.06.2024
Branżamarketing / reklama / pr

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista ds. Marketingu

Zadania

  • prowadzenie komunikacji w serwisach społecznościowych
  • przygotowywanie różnorodnych akcji promocyjnych
  • analizowanie działań konkurencji w mediach
  • wspieranie działu przy realizacji projektów
  • nadzór nad przebiegiem kampanii reklamowych

Wymagania

  • dyplom uczelni wyższej na kierunku powiązanym z marketingiem
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • umiejętność tworzenia tekstów poprawnych pod względem stylistycznym
  • umiejętność obrabiania zdjęć

Oferujemy

  • pracę w firmie o ustabilizowanej sytuacji rynkowej
  • wysokie premie okresowe
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę albo B2B
  • pracę zdalną dla chętnych
  • możliwość awansu dla najlepszych