Specjalista ds. kwotowań (transport morski)

Gdynia
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa11.07.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zapytań partnerów z całego świata dotyczących usług frachtu morskiego
  • Współpraca z działem sprzedaży w zakresie rozwoju biznesu
  • Definiowanie aktualnych potrzeb rynku oraz modelowanie konkurencyjnych ofert i rozwiązań
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i budowanie partnerskich relacji biznesowych
  • Samodzielna, skuteczna realizacja założonych celów

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z realizacją wycen, zapytań ofertowych lub przetargów w obszarze usług frachtu morskiego (zapraszamy do aplikowania również Spedytorów lub osoby na stanowiskach handlowych dobrze operujących w zakresie przygotowywania wycen i aktualnych stawek, które chcą zmienić swój dotychczasowy model działania)
  • Znajomość aktualnych stawek w transporcie morskim
  • Nastawienie na identyfikację obecnych i przyszłych potrzeb klientów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Otwartość na nowe wyzwania i zaangażowanie w ich realizację

Pracodawca oferuje

  • Pracę w organizacji zapewniającej stabilność rynkową i finansową
  • Dużą swobodę działania
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • Umowę o pracę na okres 6 miesięcy z dalszym zatrudnieniem na umowę na czas nieokreślony
  • Pracę w stałych godzinach: 8-16
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju w ramach struktur firmy
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Elastyczny czas pracy
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1