Specjalista ds. Kadr i Płac

Września
Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżahr / kadry i płace

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac

Obowiązki

Twoje obowiązki:

- prowadzenie bazy danych w systemie SAP HR,

- prowadzenie obsługi kadr, płac i świadczeń socjalnych osób zatrudnionych,

- gromadzenie danych do list płac,

- przygotowanie zestawień, analiz i raportów,

- kontakty z instytucjami zewnętrznymi i klientami firmy.

Wymagania

Idealny/a kandydat/ka:

- posiada przynajmniej dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu obsługi kadrowo-płacowej średniej wielkości firmy,

- doskonale obsługuje SAP HR i pakiet Microsoft Office,

- zna, aktualizuje i potrafi interpretować prawo pracy oraz przepisy pokrewne,

- jest odpowiedzialny/a, dokładny/a, sprawnie podejmuje decyzje i cechuje się analitycznym myśleniem,

- jest komunikatywny/a i potrafi reprezentować firmę na zewnątrz.

Oferujemy

Co możemy zaoferować:

- pakiet benefitów,

- szkolenia i kursy,

- pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku.