Specjalista ds. Kadr i Płac

Rawicz
Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżahr / kadry i płace

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac

Obowiązki

Twoje zadania:

- prowadzenie dokumentacji przebiegu zatrudnienia w dużej firmie produkcyjnej,

- zgłaszanie pracowników do ZUS,

- pomoc kadrze kierowniczej w zakresie wiedzy o prawie pracy,

- udzielanie zatrudnionym informacji z obszaru przepisów prawa pracy - urlopy, należne świadczenia itp.

- przygotowywanie i rozliczanie list płac, zestawień i statystyk GUS.

Wymagania

Czego oczekujemy:

- wyższego wykształcenia (finanse, ZZL, zarządzanie),

- min. 3 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku kadrowym w firmie zatrudniającej powyżej 100 pracowników,

- znajomości najczęściej stosowanych programów kadrowo-płacowych oraz MS Office (Word, Excel),

- wiedzy merytorycznej w obszarze prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ordynacji podatkowej,

- doskonałej organizacji pracy, terminowości,

- umiejętności nawiązywania kontaktów, pracy zespołowej.

Oferujemy

Co oferujemy:

- umowę o pracę,

- atrakcyjną pensję,

- stałe godziny pracy.