Specjalista ds. Kadr i Płac

Kościan
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżahr / kadry i płace

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac

Obowiązki

Do Twoich zadań należeć będzie:

- obsługa kadrowo-płacowa wyznaczonych klientów,

- prowadzenie akt osobowych, naliczanie i rozliczanie list płac, rozliczanie postępowań komorniczych,

- wydawanie zaświadczeń, PIT 11, skierowań na badania lekarskie itp.,

- obsługa i rozliczenia z PFRON oraz ZUS, prowadzenie oficjalnej korespondencji,

- aktualizacja danych w systemie, kontakt z klientami.

Wymagania

Czego oczekujemy:

- min. 3-letniego doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac, najchętniej w firmie outsourcingowej,

- znajomości programów kadrowo-płacowych,

- wiedzy z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów z obszaru podatków od osób fizycznych,

- umiejętności pracy w warunkach stresu,

- skrupulatności, zdolności analitycznych.

Oferujemy

Nasza oferta:

- umowa o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- elastyczne godziny pracy.