Specjalista ds. jakości w branży automotive

Toruń
Oferta opublikowana21.03.2024
Oferta wygasa19.06.2024
Branżaprodukcja
Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.Aktualnie poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko :Specjalista ds. jakości

Zakres obowiązków

Przeprowadzanie i analiza badań w laboratorium mechanicznym ;90% badań to badania wytrzymałości stali m.in. : kontrola współczynnika tarcia i siły dokręcania, badanie twardości materiału ;Badania na stanowiskach pomiarowych długości i kąta ;Nadzór i kontrola nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym ;Realizacja zapotrzebowania, wysyłek i zamówień zakupów dla działu jakości.

Wymagania

Wykształcenie średnie techniczne ( mile widziane kursy w kierunku zagadnień metrologicznych i badań mechanicznych) ;Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - mile widziane w branży metalowej ;Znajomość, umiejętność obsługi systemów pomiarowych ;Wiedza z zakresu wymagań normy IATF 16949 ;Znajomość obsługi programu SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ;Praca w systemie 1 - zmianowym ;Praca w Toruniu, z możliwością dojazdu komunikacją MZK ;Wynagrodzenie rynkowe ;Otwartość na wdrażanie własnych pomysłów i rozwiązań

Dodatkowe informacje

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1