Specjalista ds. Finansowych

Gorzów Wielkopolski
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista ds. Finansowych

Obowiązki

TWOJA PRACA BĘDZIE POLEGAŁA NA:

  • Obsłudze klientów
  • Kontroli poprawności i kompletności danych
  • Monitorowaniu zleceń
  • Prowadzeniu korespondencji z oddziałami firmy
  • Wykonywaniu analizy i kalkualcji finansowych

Wymagania

U KANDYDATÓW STAWIAMY NA:

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie badzo dobrym
  • Wykształcenia średniego lub wyższego kierunowego
  • Znajomości środowiska MS Office i Excel
  • Dokładności i gotowości do uczenia się
  • Zorientowania na pracę w zespole

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w miedzynarodowej firmie
  • Szkolenia wdrażające do pracy
  • System pozapłacowych benefitów
  • Pracę w koleżeńskim i dynamicznym zespole