Praca Specjalista ds. e-commerce / Copywriter

Dodano: 16.10.2021

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie ciekawych i angażujących treści (opisy produktów, poradniki, treści na bloga, newslettery)
  • Wprowadzanie, aktualizacja oraz zarządzanie treściami na stronie sklepu
  • Optymalizacja treści pod kątem SEO
  • Wspieranie zespołu w innych działaniach z zakresu e-marketingu

Nasze wymagania

  • Co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pisania i przygotowywania tekstów
  • Bardzo dobra znajomość zasad języka polskiego
  • Znajomość podstaw SEO
  • Systematyczność i samodzielność w działaniu
  • Wiedza z zakresu e-marketingu
  • Posiadasz inne cenne umiejętności? Pochwal się!

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży e-commerce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy
  • Możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
  • Stałe lub elastyczne godziny pracy – wybór należy do Ciebie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B - wybór należy do Ciebie
  • Możliwość rozwoju oraz szkoleń

Kontri Sp. z o.o.

Firma Kontri Sp. z o.o. jest innowacyjną firmą z branży e-commerce działającą na rynku polskim i zagranicznym. Posiadamy ponad 15 letnie doświadczenie w dystrybucji bielizny i odzieży, jednakże wraz z rozwojem firmy nasz asortyment jest sukcesywnie poszerzany o nowe produkty.

Informujemy, że administratorem danych jest Kontri Sp. z o.o. z siedzibą w Białystok, ul. Jacka Kuronia 3 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.