Spawacz TIG 141 +111 (MMA) bez wymaganego języka.

Kassel
Umowa o pracę6 500-9 000 €brutto / mies.
Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656,  dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuje :  Spawacz TIG 141 +111 (MMA) bez wymaganego języka Lokalizacja: 34281 Gudensberg

Obowiązki

  • spawanie rur do zbiorników ciśnieniowych wykorzystywanych w przemyśle chemicznym i na rafineriach
  • materiał spawalniczy: stal czarna
  • grubość blach: 8mm-16mm
  • wszystkie złącza są spawane metodą TIG, a warstwy wypełniające i osłonowe są spawane elektrodą
  • pracownicy rozgrzewają stal palnikiem do 200 stopni i spawają w pozycji HL045
  • próbki spawalnicze sprawdzane są pod Rentgenem, czas trwania: 3-5 dni
  • system pracy: 2 zmiany: 6:30-16, 16:15-2:40, praca po 9-10h dziennie + możliwość pracy w soboty 6:00-12:00 (tylko dla 1 zmiany)

Oferujemy

  • zarobki za m/c przy 168h ok. 3900-5100 €-netto
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • stabilną pracę na dłuższy okres
  • niemiecką umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
  • pokoje jedno lub dwu-osobowe (możliwość wyboru)
  • cykliczne podwyżki i premie
  • możliwość zaliczek oraz wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania

  • własne auto (mile widziane)
  • mile widziany język niemiecki (A1/A2)
  • certyfikaty (warunek konieczny!) :
  • 141/111 T BW FM3 S/B t8,8 D60,3 H-L045 ss nb, 141/111 T BW FM3 S/B t16,0 D168 H-L045 ss nb
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1