Oferta opublikowana13.04.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia Dla naszego Klienta w branży produkcyjnej i automotive poszukujemy: Spawacza Miejsce pracy: Słubice, osiedle przemysłowe

Obowiązki

  • Spawanie elementów metalowych metodą MIG/MAG,
  • · Czytanie i stosowanie instrukcji spawania oraz planu montażu,
  • · Kontrola i dbałość o jakość wyprodukowanych elementów,
  • · Dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy

Wymagania

  • Umiejętność pracy z narzędziami kontrolno-pomiarowymi (suwmiarka, liniał etc.),
  • · uprawnienia MIG/MAG,
  • · wykształcenie min. zawodowe,
  • · umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • · min. roczne doświadczenie w pracy ślusarz - spawacz
  • · otwartość na pracę w systemie zmianowym,
  • · umiejętność pracy zespołowej,
  • · odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie

Oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową,
  • · Stawkę miesięczną 6500 – 7000 zł brutto
  • · Premia produkcyjna 0 – 30% wynagrodzenia podstawowego,
  • · Prace w pełnym wymiarze godzin na 3 zmiany od poniedziałku do piątku,
  • · Możliwość wypracowania nadgodzin,
  • · Możliwość dodatku do dojazdów do pracy oraz dodatku energetycznego,
  • · Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • · Codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników,
  • · Stałą współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.