Spawacz - Operator robota spawalniczego

Lidhult
Oferta opublikowana19.04.2024
Oferta wygasa13.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja

Obowiązki

  • spawanie elementów stalowych po robocie spawalniczym
  • obsługa robota spawalniczego (bez programowania)
  • obsługa elektronarzędzi
  • kontrola jakości wykonanych prac

Wymagania

  • spawanie metodą 135 - min 2 lata doświadczenia
  • doświadczenie w pracy z robotem spawalniczym
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic (mile widziane)
  • komunikatywna znajomość języka polskiego (warunek konieczny)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zakwaterowanie i przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)
  • dodatkową prywatną opiekę medyczną (po 3 miesiącach)
  • odzież roboczą
  • długofalową współpracę w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie
  • program "Premia za polecenie"
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Prywatna opieka medyczna
Program poleceń pracowników
Dofinansowanie dojazdów do pracy
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1