Umowa o pracę17-20 €brutto / godz.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa07.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

  • Firma euregio Personaldienstleistungen GmbH istnieje na niemieckim rynku pracy od 2006 roku. Mamy 20 oddziałów na terenie Niemiec. Zatrudniamy 1800 pracowników u naszych 3000 klientów. Jesteśmy prężnie rozwijającą sie agencją pracy i szukamy pracowników w różnych branżach. Zapraszamy do składania aplikacji!
Numer referencyjny:Ahaus1

Obowiązki

  • spawanie elementów metodą MIG / MAG, WIG / TIG, Elektroda, Autogen
  • montaż i obróbka elementów metalowych według instrukcji

Wymagania

  • aktualny certyfikat spawalniczy MIG / MAG
  • mile widziane doświadczenie na powyższym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego będzie kolejnym atutem, ale nie zawsze jest wymagana
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • wymagamy prawo jazdy jak również własny samochód
  • zatrudniamy pojedyńcze osoby oraz grupy osób

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę, czyli odprowadzone składni na ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne (pracując w Niemczech okres zatrudnienia liczy się do twojej przyszłej emerytury)
  • stabilność zatrudnienia i gwarancja godzin
  • miesięczne wynagrodznie wypłacane na konto bankowe z możliwością otrzymania zaliczek pieniężnych
  • zakwaterowanie w promieniu od 3 do 15 km od firmy, w której pracujesz
  • w niektórych przypadkach zwrot kosztów dojazdu z miejsca zamieszkania/zakwaterowania do miejsca pracy
  • opiekę polskiego koordynatora
  • dodatek wakacyjny jak również bonus na Święta Bożego Narodzenia

Benefity

Program emerytalny
Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników

Dodatkowe informacje

  • Praca na zmiany
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1