Dla naszego klienta, belgijskiej firmy działająca w sektorze konstrukcji stalowych, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Spawacz Mig/Mag (Belgia)
Hasselt

Obowiązki:
Praca polega na montażu oraz spawaniu metodą MIG/MAG elementów rolniczych konstrukcji stalowych( takich jak kojce dla świń ).Będzie to praca głównie w warsztacie.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia jako monter konstrukcji stalowych
  • Doświadczenie w spawaniu metodami MIG/MAG
  • Min. Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Doświadczenie w spawaniu małych elementów i konstrukcji

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (oraz możliwość nadgodzin)
  • legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • Dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)
  • Premię roczną (8.15% rocznych zarobków brutto)
  • Dodatek rodzinny
  • Pozostałe premie i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
  • Załatwienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
  • Stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • Zwrot kosztów przejazdu do Belgii do kwoty 125€
  • Zakwaterowanie: płatne 65€/tydzień
  • Pracę na dłuższy okres czasu
  • Ubranie robocze

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także w celu przyszłych rekrutacji przez firmy z Grupy Humares. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych Osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2016 r. poz. 922).
Men

Pracowałem z firmą Maintec w Holandii i byłem bardzo zadowolony z tej współpracy. Nie rozumiem niektórych wypowiedzi i mam wrażenie, że piszą je osoby mające osobista urazę. To bardzo wypacza wizerunek agencji.

Anonim

Co sądzicie o agencji pracy w Brnie, ktora zatrudnia w firmie Tyco Electronic w Kurim? Proszę o opinie.

Agata

@Maintec Polska dziękuję za odpowiedź. Kontakt z pracownikiem ceni się w tych czasach. @Ciekawy ostanie wpisy są z sierpnia, więc jako takiego milczenia na forum nie ma, ale w Polsce zwykle tak jest, że jak ktoś jest zadowolony ze swojej pracy to nie chwali się tym nigdzie. Opinie pojawiają się w momencie negatywnych doświadczeń.