Spawacz MAG/ stocznia

Papendrecht
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa06.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Poszukujemy spawaczy MAG, do pracy w stoczni w Papendrecht (spawanie luksusowych jachtów) Czego oczekujemy od kandydata: - certyfikat spawalniczy (ważny) - MAG (FCAW / 136 - 137 - 138) - węglowe

Obowiązki

  • Spawanie łukowe / 111
  • BW PA, PC, PE, PF
  • FW PA, PB, PD, PP

Wymagania

  • Masz co najmniej 5 lat odpowiedniego doświadczenia zawodowego;
  • Jesteś samodzielny i potrafisz porozumieć się ze współpracownikami w języku angielskim lub niemieckim.
  • Najlepiej, jeśli posiadasz własny transport lub prawo jazdy.
  • Aktualny sertyfikat spawalniczy.

Oferujemy

  • Holenderski kontrakt pracy na dlugi czas;
  • Dobre wynagrodzenie: 600-650 eur/tyg. netto;
  • Konto emerytalne w Stipp(+);
  • Zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe) przez Eming i zgodnie ze standardem SNF;
  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego;
  • Jeśli jest to niezbędne do Twojej pracy, zapewniamy narzędzia (elektryczne);
  • Dobrej jakości odzież roboczą;
  • Osoba kontaktowa w Twoim języku;
  • Ubezpieczenie zdrowotne za pośrednictwem firmy ZEM.