Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa14.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Dołącz do zespołu tworzącego KH-Kipper Sp. z o.o. – lidera w produkcji zabudów na samochody ciężarowe, poszukujemy osoby na stanowisko: SPAWACZ MAG 135. Miejsce pracy: Kajetanów k. Kielc lub Skarżysko-Kamienna

Obowiązki

  • Spawanie konstrukcji zabudów samochodów ciężarowych, ram przyczep i naczep.
  • Samokontrola wykonywanych prac.
  • Przestrzeganie przyjętych norm BHP, ustaleń i przepisów wewnątrz zakładowych oraz procedur systemu zarządzania jakością ISO.

Wymagania

  • Praktyczne umiejętności z zakresu prac ślusarskich i spawalniczych MAG 135 potwierdzone aktualnym certyfikatem spawalniczym.
  • Znajomość rysunku technicznego warsztatowego.
  • Doświadczenie w branży konstrukcji stalowych, mile widziane doświadczenie w spawaniu konstrukcji branży automotive.
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.
  • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej.
  • Pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", dodatkowe benefity z ZFŚS, karta MULTISPORT)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na preferencyjnych warunkach.

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Dofinansowanie wypoczynku
Program poleceń pracowników

Dodatkowe informacje

  • CV prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu. Bądź skontaktuj się telefonicznie:
  • 508 484 534 (jeśli interesuje Cię miejsce pracy w Kajetanowie)
  • lub 501 407 562 (jeśli interesuje Cię miejsce pracy w Skarżysko-Kamienna)
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1