SPAWACZ MAG

Monachium
Umowa o pracę14-15 €brutto / godz.
Oferta opublikowana01.05.2024
Oferta wygasa11.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • PRACA - SPAWACZE MAG - NIEMCY - NIEMIECKA UMOWA. Niemiecki Pracodawca Zatrudni Spawaczy MAG na Projekty do Niemiec. PRACODAWCA Niemiecka Agencja Pracy - Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Prace. ZATRUDNIENIE od Maj, Czerwiec i w kolejnych m-cach 2024 . Miejsce Pracy w zależności od Zleceń.

Obowiązki

  • SPAWANIE KONSTRUKCJI STALOWYCH.

Wymagania

  • Doświadczenie min. 2 LATA - Spawanie MAG.
  • Znajomość jęz. niemieckiego na Poziomie Wykonywania Zadań i Projektów.
  • Własne Auto do wyjazdu PRIO w Zatrudnieniu - Pracodawca nie posiada AUT Służbowych.

Oferujemy

  • PRACA - SPAWACZE MAG - NIEMCY - NIEMIECKA UMOWA.
  • Niemiecki Pracodawca Zatrudni Spawaczy MAG na Projekty do Niemiec.
  • PRACODAWCA Niemiecka Agencja Pracy - Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Prace.
  • ZATRUDNIENIE od 29 STYCZEŃ 2024 i od LUTY 2024. Miejsce Pracy w zależności od Zleceń.
  • OPCJA NR. 1 STAWKA 14 - 15 brutto / godz. + DIETA 9 EUR netto / godz.
  • Zakwaterowanie organizuje Pracodawca.
  • PRACOWNIK opłaca Kwaterę - Pokoje zawsze jednoosobowe.
  • OPCJA NR. 2 STAWKA 15 EUR netto / godz. + Pracodawca Organizuje i Opłaca Zakwaterowanie dla Pracowników w 100 %
  • OPCJA NR. 1 Koszty Dojazdu do Niemiec po Stronie Pracodawcy.
  • Pracownik za każde 100 km otrzymuje stawkę godzinowa brutto licząc
  • od adresu zameldowania w Polsce do miejsca pracy oraz przy zmianie z budowy do budowy.
  • Za zakupione nowe Ubrania Robocze + Buty Robocze Pracownik otrzymuje Zwrot Kosztów Zakupów.

Dodatkowe informacje

  • Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie prosimy o przesyłanie
  • Dokumentów Aplikacyjnych - Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.
  • APLIKACJE CV - KONTAKT REKRUTACJA - KOZOW
  • www.rekrutacja.kozow.eu
  • Email biuro@kozow.eu
  • BIURO T + 48 515 526 657 T + 31 620 489 676
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1