SPAWACZ 141 - ALUMINIUM

Kolonia
Umowa o pracę4 700-5 600 €brutto / mies.
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa02.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja

Wstęp

  • W związku z rozwojem naszych zaawansowanych projektów w sektorze przemysłowym, poszukujemy doświadczonych spawaczy TIG (141), specjalizujących się w aluminium. Nasza firma, lider w dziedzinie innowacji i technologii, stawia na najwyższą jakość wykonania i precyzję, dlatego szukamy osób, które podzielają naszą pasję do doskonalenia i pragną pracować przy wykorzystaniu najnowszych technologii spawalniczych. Oferujemy miejsce, gdzie Twoje umiejętności i doświadczenie w spawaniu aluminium metodą TIG będą miały kluczowe znaczenie dla realizacji projektów na najwyższym poziomie. Dołączając do naszego zespołu, zyskasz możliwość pracy nad różnorodnymi i ambitnymi projektami, które przyczyniają się do rozwoju przemysłu i technologii.

Obowiązki

  • Spawanie aluminium metodą 141. Do spawania baki na paliwo, blachy 2,5 mm. Na miejscu wykonywane są próbki spawalnicze sprawdzane pod Roentgen. System pracy 3 zmianowy.
  • 172 godziny pracy miesięcznie .

Wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku powyżej 2 lat.
  • Prawo jazdy oraz własny transport
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego.

Benefity

Mieszkanie służbowe

Dodatkowe informacje

  • Nocleg organizowany przez pracodawcę, natomiast opłacany przez pracownika (koszt 450-550 EUR miesięcznie) za pokój 1-osobowy z dostępem do kuchni, łazienki oraz internetu. Pokój dwuosobowy 350-450 EUR.
  • Niemiecka umowa o pracę początkowo zawierana na rok.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1