ŚLUSARZ / SPAWACZ (m / k)(002)

Frankfurt nad Menem
Oferta opublikowana29.03.2024
Oferta wygasa28.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja

Wstęp

Poszukujemy osoby na stanowisko:

ŚLUSARZ / SPAWACZ

miejsce pracy:

Frankfurt nad Menem - Niemcy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH – lider rynku pracy.

Jesteśmy podmiotem należącym do międzynarodowej grupy, wyspecjalizowanej w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.

Daj sobie szansę na stabilne zatrudnienie – wybierz Walter-Fach-Kraft.

Dołącz do naszego zespołu.

Oferta

  • niemiecką umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie
  • zaliczkę już po pierwszym przepracowanym tygodniu
  • stawka 15-17 EUR / h
  • płatne nadgodziny, urlopy, premie
  • niemieckie ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
  • opiekę koordynatora
  • oraz wiele więcej...

Benefity

  • tańsze prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • zniżki w sklepach sportowych i odzieżowych, sklepach z elektroniką
  • zniżki w wybranych hotelach i restauracjach, biurach podróży
  • zniżki na wybrane wydarzenia kulturowe, rozrywkowe i sportowe
  • i wiele innych!

Obowiązki

  • prace ślusarskie i spawalnicze
  • utrzymanie ruchu przedsiębiorstwa

Dodatkowe informacje

  • doświadczenie w pracy jako ślusarz / spawacz
  • język niemiecki komunikatywny