Siedząca, manualna praca dla każdego! Od zaraz! Również bez doświadczenia!

Stryków
Umowa o pracę4 600-4 800 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja, kontrola jakości

Wstęp

  • APT HSS WORK SP. Z O.O. (22915) prowadzi rekrutację na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI - MONTER!

Obowiązki

  • montaż i kontrola jakości drobnych elementów
  • kontrola jakości montowanego produktu
  • praca manualna

Wymagania

  • obsługa komputera w stopniu podstawowym
  • dobry wzrok i zdolności manualne
  • NIE WYMAGAZMY DOŚWIADCZENIA! WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY!!!

Oferujemy

  • umowę o pracę z możliwością zatrudnienia bezpośredniego po około 6 miesiącach od zatrudnienia
  • wynagrodzenie zasadnicze 24,00 zł br/h
  • po 3 miesiącach od zatrudnienia 24,50 zł brutto/h
  • 10% premii frekwencyjnej
  • dodatek +6 zł brutto do każdej godziny nocnej
  • dofinansowanie do ciepłego posiłku
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym - WOLNE WEEKENDY

Dodatkowe informacje

  • ZAPEWNIAMY BEZPŁATNY TRANSPORT PRACOWNICZY!
  • Rekrutację prowadzi Ewa, ewa.popowicz@hssgroup.pl