Umowa o pracę9 500-12 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa13.05.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy serwisantów mobilnych, z miejscem zamieszkania w pobliżu zachodniej granicy - w linii Szczecin / Gorzów Wielkopolski / Zielona Góra
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego jest warunkiem wymaganym - konieczna do komunikacji z klientem i zrozumienia natury problemów technicznych
  • Z przynajmniej komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz komunikatywną znajomością języka angielskiego (język niemiecki wymagany głównie do kontaktu z Klientami, język angielski jako oficjalny język komunikacji w naszej firmie oraz język konieczny do zrozumienia dokumentacji technicznych)
  • Serwis to nie dział czy departament – to nasza filozofia i nasze nastawienie.
  • Interesują Cię maszyny, systemy automatyki przemysłowej, automatyczne systemy magazynowe i intra-logistyczne?
  • Masz doświadczenie w serwisie maszyn przemysłowych, instalacjach linii technologicznych, montażu systemów automatyki przemysłowej, uruchomieniach linii technologicznych, intra-logistycznych np. systemów przenośnikowych, linii paletyzacji, systemów magazynów wysokiego składowania i innych systemów automatycznych?
  • Lubisz podróżować i pracować w różnych lokalizacjach w Europie: w Niemczech, w krajach Beneluksu, w Austrii i w Polsce?
  • Odczuwasz satysfakcję z wykonywanej pracy, gdy Klient otrzymał właściwą pomoc a problem został rozwiązany?
  • Jeśli tak, to właśnie Ciebie szukamy!
  • Z uwagi na nasz dynamiczny rozwój poszukujemy aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Inżynier serwisu / serwisant automatycznych systemów magazynowych
  • Czym będziesz się zajmować?
  • Jako inżynier serwisu reprezentujesz firmę Reesink Logistic Solutions u naszych Klientów. Na początku pracy wspólnie z jednym z naszych doświadczonych Serwisantów – Inżynierów Serwisu a potem samodzielnie – przeprowadzasz serwis automatycznych systemów magazynowych w różnych lokalizacjach w Europie.
  • Pracując w naszej organizacji będziesz miał do czynienia ze zautomatyzowanymi systemami w magazynach naszych Klientów, które są oparte o rozwiązania typu AutoStore, systemy przenośnikowe wykorzystujące przenośniki rolkowe, taśmowe, systemy automatycznych układnic magazynowych oraz inne urządzenia działające w automatycznych systemach magazynowych.
  • Twoja praca Inżyniera Serwisu będzie polegała na konserwacji naprawczej i zapobiegawczej oraz rozwiązywaniu bieżących problemów w działaniu systemów.
  • Twoje główne zadania to:
  • Przeprowadzanie konserwacji, napraw, modyfikacji planowych oraz doradzanie Klientom w zakresie obsługi instalacji;
  • Interwencyjne naprawy serwisowe – akcje naprawcze w odpowiedzi na wezwanie serwisowe Klienta;
  • Samodzielne sprawdzanie działania poszczególnych urządzeń i zespołów (pod kątem niezawodności i bezpieczeństwa działania), czyszczenie połączeń, części ruchomych za pomocą narzędzi pomiarowych i ręcznych;
  • Śledzenie, analizowanie i usuwanie usterek poprzez naprawy lub wymianę części;
  • Prawidłowe prowadzenie dzienników konserwacji i usterek, raportów serwisowych;
  • Sprawdzanie, mierzenie, regulacja i testowanie systemów układnic magazynowych;
  • W przyszłości także serwis i konserwacje nowo wdrażanych systemów opartych o najnowocześniejsze rozwiązania, w tym automatyczne i autonomiczne wózki AGV a także automatyczne systemy regałowe wyposażone w układy wózków transportujących palety;
  • Dla nowo przyjętych Inżynierów Serwisu zapewniamy profesjonalne szkolenie wprowadzające, przeprowadzone bezpośrednio w naszym centrum serwisowym jak również bezpośrednio na instalacjach naszych Klientów. Z nami nauczysz się wymaganych umiejętności dla roli Inżyniera Serwisu. W trakcie szkolenia poznasz szczegóły działania naszych zautomatyzowanych systemów magazynowych a także zasady bezpiecznej pracy w specjalnych warunkach, w tym pracy na wysokości i w środowiskach o niskiej zawartości tlenu.

Nasze wymagania

  • Wymagamy:
  • Wykształcenia technicznego popartego doświadczeniem zawodowym w branży przemysłowej;
  • Minimum 5 letniego doświadczenia w branży technicznej – w serwisie maszyn przemysłowych, utrzymaniu ruchu, w instalacjach oraz uruchamianiu systemów automatyki przemysłowej (warunek konieczny)
  • Umiejętności wyszukiwania usterek, zarówno elektrycznych, jak i mechanicznych, zrozumienie przyczyny usterek, tzw. „zmysł techniczny”;
  • Gotowości do częstych podróży po Europie, w okresie największego zapotrzebowania na usługi serwisowe - możliwość pracy w trybie 2 tygodnie w Niemczech/Austrii/Holandii (z powrotem na weekend do domu), 2 tygodnie w Polsce, dodatkowo okresowo może istnieć konieczność pracy interwencyjnej – gotowości na wezwania serwisowe Klientów (na przykład podczas dyżuru telefonicznego Hot-Line);
  • Zainteresowania rozwojem w kierunku serwisu automatycznych systemów magazynowych i gotowość do zgłębiania wiedzy w zakresie zagadnień technicznych;
  • Komunikatywnej znajomości zwłaszcza języka niemieckiego;
  • Znajomości języka angielskiego;
  • Umiejętność komunikacji w języku obcym (niemieckim lub angielskim) jest warunkiem koniecznym, znajomość języka niemieckiego jest preferowana;
  • Umiejętności pracy samodzielnej jak i w zespole;
  • Prawa jazdy B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po 6 miesięcznym okresie próbnym);
  • Możliwości rozwoju zawodowego, zarówno zawodowego, jak i osobistego;
  • Pracę w topowym segmencie rynku, z ogromnymi perspektywami rozwoju
  • Pracę pełną wyzwań technicznych, z których każde wzbogaci Twoją wiedzę i doświadczenie;
  • Pracę na instalacjach europejskich, głównie w Niemczech, Austrii, Holandii i Polsce
  • Przestrzeń do rozwoju zawodowego jak i osobistego;
  • Narzędzia pracy – telefon komórkowy i laptop;
  • Samochód służbowy, także do użytku prywatnego;
  • Zgrany zespół entuzjastycznych współpracowników;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Świadczenia dodatkowe, takie jak nadgodziny i dodatek nocny, wypłatę diet za pracę za granicą zgodnie z przepisami, ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną, 20/26 dni urlopu w zależności od Twojego stażu pracy;
  • Równowaga między pracą a życiem prywatnym jest dla nas niezwykle ważna, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby jak najlepiej wspierać Ciebie abyś mógł efektywnie łączyć pracę z Twoim życiem prywatnym, rozumiemy Twoją indywidualną sytuację życiową;

Benefity

Kawa i herbata
Ubezpieczenie na życie
Elastyczny czas pracy
Służbowy telefon do użytku prywatnego
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie nauki języków obcych
Służbowy samochód do użytku prywatnego
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1