Seniorka poszukuje opiekunki z podstawami niemieckiego

Monachium
Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa12.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka

Wstęp

  • Centrum Językowe Konik Magdalena Kopacz www.pracadlaopiekunek24.pl Od 2010 roku specjalizuje się w rekrutacji pracowników do pracy w OPIECE na terenie Niemiec. Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,, Pracodawca Godny Zaufania". Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas !!! Miejsce pracy: Niemcy, Puchheim Termin wyjazdu: 23.01 Wynagrodzenie: 1400euro za msc. Ogólny opis: Do opieki Pani w wieku 83 lat, wzroście 170cm oraz wadze 60kg. Seniorka choruje demencję oraz epilepsję.Cierpi na choroby układu krążenia i jest pod kontrolą lekarza. Seniorka potrzebuje pomocy we wszystkich czynnościach związanych z ubieraniem i codzienną toaletą. Porusza się przy balkoniku al nie jest sobie w stanie sama poradzić i wymaga ciągłej asekuracji. Mieszka w dużym domu w którym opiekunka ma do dyspozycji całe piętro. Panią ma dwóch synów którzy ją odwiedzają.

Obowiązki

  • -prowadzenie domu
  • -zakupy
  • -pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach
  • -wspólne spędzanie czasu

Wymagania

  • - podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • - doświadczenie w opiece
  • - dyspozycyjność
  • - chęć i gotowość do wyjazdu

Oferujemy

  • * Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego AOK
  • * Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie
  • * Premie na Święta
  • * Zwrot kosztów podróży lub transport
  • * Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
  • * Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
  • * Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

Dodatkowe informacje

  • KONTAKT:
  • tel: 534 603 100 – czynny 24h
  • tel: 731 913 716
  • tel: 570 718 736
  • LUB
  • - wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)