Seniorka 86 lat poszukuje opiekunki 1800eu

Drezno
Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna, opieka

Wstęp

  • C.J Konik Magdalena Kopacz www.pracadlaopiekunek24.pl Oferuje LEGALNE i BEZPIECZNE zatrudnienie w Opiece na terenie Niemiec od 2010 roku !!! ZATRUDNIAMY NA WARUNKACH NIEMIECKICH LUB POLSKICH !!! Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,, Pracodawca Godny Zaufania". Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas !!! Oferta nr: 0428-JZ Miejsce pracy: Niemcy - Medingen Termin wyjazdu: 30.09 Wynagrodzenie: 1800€ Ogólny opis: Opieki wymaga kobieta, 86lat, 60kg. Podopieczna ma cukrzyce, II grupę inwalidzką. Porusza się przy pomocy rotatora lub wózka inwalidzkiego. Przychodzą pielęgniarki i pomagają w higienie. Podopieczna mieszka samotnie w domu jednorodzinnym, około 3 km dalej mieszka jej syn. Syn dwa razy w tygodniu zabiera opiekunkę na zakupy. Opiekunka na tym zleceniu ma do dyspozycji całe piętro domu, na miejscu jest też Internet oraz dostęp do samochodu. Zakres obowiązków: prowadzenie domu, kontrolowanie przyjmowania leków, zakupy, pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach. SPRAWDZONA OFERTA ! ! ! więcej informacji udzieli dział rekrutacji

Obowiązki

  • prowadzenie domu, kontrolowanie przyjmowania leków, zakupy, pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach.

Wymagania

  • - znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • - doświadczenie w opiece
  • - mile widziane prawo jazdy kat B
  • - brak nałogu papierosowego
  • - mile widziane referencje

Oferujemy

  • > Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie ubezpieczenie lub niemieckie - NIEMIECKA EMERYTURA
  • > Wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka i warunków pracy
  • > Terminowość wypłat wynagrodzenia w euro lub złotówkach
  • > Transport oraz zwrot kosztów podróży
  • > Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • > Premie na święta
  • > Opiekę i stały kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski 24h
  • > Nie pobieramy żadnej prowizji

Dodatkowe informacje

  • W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC na 4-6-8 lub 12 tygodni
  • JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW
  • Zapraszam na naszą stronę internetową: www.pracadlaopiekunek24.pl
  • Zadzwoń i poznaj szczegóły
  • tel: 731 913 716
  • tel: 570 718 736
  • tel: 794 935 437
  • LUB
  • - wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)