Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Senior Front-end Developer

Obowiązki

  • znajomość HTML5, CSS, JavaScript, React, TypeScript.
  • dbanie o standardy i jakość własnego kodu oraz zespołu przy wykonywaniu CodeReview
  • rozwój nowych i utrzymanie istniejących serwisów webowych i LandingPage,
  • tworzenie interfejsów graficznych na podstawie plików: Sketch, AdobeXD, PSD
  • wspieranie zespołu developerskiego
  • rozwiązywanie codziennych wyzwań w projektach,
  • chęć do stałego rozwoju i pogłębiania wiedzy.

Wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Front-end Developer
  • znajomość HTML5,
  • znajomość CSS3 (w tym SASS),
  • posiadanie praktycznej znajomości Responsive Web Design,

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B,
  • płatne urlopy (26 dni),
  • finansowane przez firmę zajęcia z języka angielskiego,
  • szkolenia specjalistyczne managerskie,
  • udział w konferencjach branżowych,
  • wyjazdy integracyjne
  • pakiet benefitów medycznych i sportowych.