Senior 85 l wymaga opieki zlecenie z komunikatywnym niemieckim

Memmingen
Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa12.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Wstęp

  • Centrum Językowe Konik www.pracadlaopiekunek24.pl oferuje pracę w opiece dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych na terenie całych Niemiec. Firma została wyróżniona prestiżowym godłem TERAZ POLSKA w 2021 roku. Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,,Pracodawca Godny Zaufania” Firma posiada także wyjątkowy certyfikat: “Laur Eksperta”. Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy – zgłoś się do nas !!! Czekamy właśnie na Ciebie. 1600 EURO, NIEMCY, MEMMINGEN Numer oferty: 0138 Planowany termin wyjazdu: 25.10 85-letni Senior, porusza się na wózku, jednak nie wymaga transferu. Pan choruje na demencję i Parkinsona. Podopieczny potrzebuje fizycznego wsparcia przy codziennych czynnościach, w przechodzeniu z wózka na łóżko, Toilettenstuhl i z powrotem.

Obowiązki

  • - prowadzenie domu (gotowanie, sprzątanie, pranie prasowanie).
  • - pomoc w codziennych czynnościach.
  • - dotrzymywanie towarzystwa, wspólne spędzanie czasu.

Wymagania

  • - znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • - doświadczenie w opiece
  • - mile widziane referencje

Dodatkowe informacje

  • * Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego
  • * Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie
  • * Premie na Święta
  • * Zwrot kosztów podróży lub transport
  • * Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
  • * Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
  • * Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski