Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa22.06.2024
Branżaopieka zdrowotna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Sekretarka Medyczna

Obowiązki

Twoje zadania:

- rejestowanie pacjentów,

- prowadzenie statystyk,

- przygotowanie dokumentacji papierowej,

- wprowadzanie danych do systemu,

- rejestrowanie skierowań.

Wymagania

Nasze oczekiwania wobec kandydatek:

- wykształcenie min. średnie,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

- sprawna obsługa pakietu MS Office, znajomość systemów zarządzania placówką medyczną - mile widziana,

- znajomość podstaw jęz. angielskiego,

- pozytywne nastawienie, dyspozycyjność, rzetelność.

Oferujemy

Co oferujemy:

- umowę o pracę,

- miłą atmosferę pracy,

- możliwość zdobycia doświadczenia.