Oferta opublikowana01.04.2024
Oferta wygasa27.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Scala Developer (staż)

Obowiązki

  • Będziesz współtworzył zespół na co dzień rozwijający ekosystem zapewniający komunikację i integrację pomiędzy serwisami i usługami w Banku
  • Będziesz programował krytyczne fragmenty service mesh wykorzystywanego w banku, wspierał zespoły produktowe w implementacji rozwijanych rozwiązań, projektował i implementował nowe moduł i biblioteki pozwalające na komunikacje w ramach architektury multicloud

Wymagania

  • Java 11
  • Scala
  • znajomość stosu technologicznego Spring, Spring Boot
  • praktyczna znajomość praktyk i narzędzi Continuous Delivery

Oferujemy

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej