Samodzielny Księgowy/wa

Żary
Umowa o pracę11 999-12 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa18.05.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Wstęp

  • Poszukujemy osoby na stanowisko- samodzielny księgowy/ a. Pracę w systemie hybrydowym. ( 2 dni tygodniowo praca z domu)

Obowiązki

  • Rozliczanie poszczególnych okresów obrotowych w księgach rachunkowych
  • Weryfikacja prac i rozliczeń prowadzonych przez biuro rachunkowe (docelowo planujemy samodzielne rozliczenia)
  • Uzgodnienia kont bilansowych i ustaleń międzygrupowych
  • Naliczanie i rozliczanie podatków i sprawozdawczość podatkowa
  • Terminowe przygotowanie lokalnych, ustawowych sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Przeprowadzanie analiz w obszarach takich jak sprzedaż, rentowność oraz KPI działu
  • Proponowanie i rozwijanie inicjatyw związanych z ciągłym doskonaleniem procesów
  • Praca w programie SA

Wymagania

  • Znajomość lokalnych przepisów GAAP i przepisów podatkowych
  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w grupie i chęć do rozwoju wraz z firmą
  • Bardzo dobra komunikacja w języku angielskim (min. B2)
  • Doświadczenie w pracy z SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę w zwinnym środowisku i kulturze pracy opartej na wzajemnym szacunku
  • Praca w systemie hybrydowym
  • Możliwości rozwoju wraz z rozwojem firmy
  • Międzynarodowe standardy pracy w nowoczesnej organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1