Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Robotyk Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

ikona Dodano: 12.05.2022

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie robotów przemysłowych ABB (on-line i off-line) dla zrobotyzowanych systemów automatyki
  • Wsparcie Działu UR w bieżącym utrzymaniu zrobotyzowanych maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Wsparcie merytoryczne dla operatorów zrobotyzowanych stanowisk pracy
  • Uruchomienia, programowanie i industrializacja maszyn (nowych i używanych)
  • Uczestnictwo przy wdrażaniu nowych linii produkcyjnych, produktów i przenoszeniu ich między liniami produkcyjnymi
  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji technicznej dot. robotów
  • Planowanie przeglądów i napraw dot. robotów
  • Rozwiązywanie bieżących problemów, prowadzenie analiz dot. robotów
  • Dokonywanie bieżących poprawek i optymalizacji dot. robotów w celu poprawy jakości i efektywności pracy
  • Planowanie i koordynacja wdrożeń działań naprawczych dot. robotów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych ( mile widziane ABB)
  • Bardzo dobra znajomość automatyki przemysłowej, systemów PLC, sieci przemysłowych
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów technicznych i aktywnego poszukiwania rozwiązań,
  • Bardzo wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne - współpraca z wieloma działami w firmie
  • Bardzo duża samodzielność na stanowisku pracy jak również umiejętność pracy w grupie
  • Dyspozycyjność, elastyczność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Zaangażowanie i chęć nauki i rozwoju
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • System premiowy powiązany z realizacją celów
  • Pakiet benefitów: dopłata do posiłków, prywatna opieka medyczna LUXMED, pakiet sportowy MEDICOVER SPORT
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • praca w przyjaznej atmosferze, w młodym i zmotywowanym zespole.

IDEAL Automotive Świdnica Sp. z o.o.

IDEAL AUTOMOTIVE to międzynarodowy dostawca tekstylnych systemów do użytku w przestrzeniach wewnętrznych, zewnętrznych i bagażowych w sektorze automotive. Nasze produkty dostarczamy do wiodących producentów samochodowych tj: BMW, Volvo, Mercedes-Benz, Audi. Nasze cele wspiera ponad 4000 pracowników w 17 lokalizacjach na świecie.

Klauzula informacyjna więcej
Robotyk Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu
ikonaŚwidnica
Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.