Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Rekruter z orzeczeniem o niepełnosprawności

ikona Suwałki
ikona Dodano: wczoraj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Stacjonarna
ikona Rekrutacja zdalna

BPO NETWORK Sp. z o.o.
Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Rekruter z orzeczeniem o niepełnosprawności
Suwałki

Obowiązki
·        Publikowanie ogłoszeń
·        Selekcja CV
·        Telefoniczny kontakt z kandydatami
·        Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowisko Doradcy Klienta (pracowników sklepów)

Wymagania
·        Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
·        Wykształcenie min. Średnie
·        Chęć do realnej pracy – minimum 5h dziennie
·        Doświadczenie w kontakcie telefonicznym
·        Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji/publikacji ogłoszeń
·        Umiejętność pracy z komputerem, wysyłania maili
·        Przyjemny głos
·        Wysoka kultura osobista
·        Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
·        Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
·        Stałe łącze
·        Własny komputer

Oferujemy
·        Prace zdalną
·        Umowę o prace w pełnym wymiarze godzin pracy
·        Bony na produkty firmy
·        Możliwość skorzystania z pakietu Luxmed
·        Możliwość korzystania z ubezpieczenia
·        Fundusz świadczeń pracowniczych i inne

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Ilona Kawiecka

798 951 967

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna więcej
ikonaSuwałki