Firma Quickjobs poszukuje Rekrutera HR do pracy w Meiningen.

Rekruter HR
Meiningen

Obowiązki

  • telefoniczna organizacja i przeprowadzanie rozmów z kandydatami
  • korespondencja z kandydatami i firmami niemieckojęzycznymi
  • weryfikacja j. niemieckiego i selekcja kandydatów
  • aktywne pozyskiwanie nowych kandydatów

Wymagania

  •  dobra znaj. j. niemieckiego (B1-B2)
  • mile widziane 1-2 letnie doświadczenie w pracy jako rekruter (wymaganie niekonieczne)
  • mile widzina znaj. innych języków (czeski, słowacki, węgierski, chorwacki itp.) na poziomie B1
  • zaangażowanie i kreatywność w przeprowadzaniu rekrutacji
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • praca od 01.08.18 na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie (1400-2000,- €) netto
  • praca od Pon.-Piat., 40 godz.tyg., w godz. 8:00-17:00
  • pracodawca oferuje w pełni wyposażone zakwaterowanie (lodówka, kuchnia, toaleta, Internet)
  • zakwaterowania opłaca pracownik, 150,- € mies.

Prosimy o przesylanie aplikacji w j.niemieckim:
Tel. +49 36844 309545

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Rekruter HR

Meiningen

Quickjobs.de