Regipsiarz / Szpachlarz – praca za granicą

Königsbrunn
Inny15 000-16 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa20.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyinny
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • Poszukujemy doświadczonego specjalisty w montażu płyt gipsowo-kartonowych i szpachlowaniu, który byłby zainteresowany podjęciem pracy w Niemczech. Nasza firma jest ceniona za długoletnie doświadczenie i solidność. Oferujemy bezpłatne zakwaterowanie oraz pewność stałego zatrudnienia u zaufanego partnera. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś!

Obowiązki

  • Montaż konstrukcji nośnej
  • Montaż płyt GK
  • Szpachlowanie połączeń i spoin: Q2
  • Montaż sufitów

Wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie min. 3 lata
  • Znajomość j. niemieckiego - poziom komunikatywny
  • Własne auto na wyjazd

Oferujemy

  • Stawka 16-18€ /h NA RĘKĘ
  • Zwrot kosztu przejazdu do Niemiec
  • Zaliczki do 900 euro
  • Ubezpieczenie zapewniające bezpłatną opiekę medyczną
  • Bezpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • Możliwość urlopów i zjazdów do Polski
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Stałe wsparcie polskiego opiekuna
  • Podwyżka dla zaangażowanych i rzetelnych pracowników
  • Bezpieczny wyjazd – 100% wypłacalności przez naszą firmę
  • Wysoka premia za polecenie pracownika
  • Długotrwała i legalna praca w Niemczech
  • Zdalna i szybka rekrutacja

Gwarantujemy

  • Zawsze podajemy stawki netto - z góry wiesz ile zarobisz na rękę! (nie ma żadnych ukrytych kosztów)
  • Opiekę dedykowanego koordynatora, który jest z Tobą w stałym kontakcie (zawsze się dodzwonisz lub dostaniesz szybką odpowiedź SMS)
  • Szybkie rozwiązywanie problemów, z którymi możesz się spotkać
  • Pierwszeństwo w dostępie do nowych ofert dla stałych pracowników
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem
  • Najwyższą jakość obsługi - rekrutacja jest przyjazna i bardzo sprawna
  • Regularne informowanie o nowych ofertach pracy dopasowanych do Twoich kwalifikacji