Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Regionalny kierownik ds. rekrutacji

ikona Dodano: wczoraj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Praca stacjonarna

Aktualnie w związku z intensywnym rozwojem firmy do naszych wewnętrznych struktur poszukujemy zaangażowanej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko:

Regionalny kierownik ds. rekrutacji
Łódź

Twoje przyszłe zadania:

  • bliska współpraca z kadrą managerską z poszczególnych obszarów biznesu w zakresie tworzenia i realizowania polityki zarządzania zasobami ludzkimi
  • zarządzanie projektami rekrutacyjnymi
  • planowanie działań rekrutacyjnych
  • tworzenie kampanii w mediach społecznościowych
  • zarządzanie zespołem rozproszonym
  • zapewnienie efektywnego, opartego na kompetencjach systemu rekrutacji i selekcji kadry w celu zabezpieczenia właściwej obsady stanowisk w podległym obszarze
  • dbanie o jakość obsługi klienta w regionie
  • wdrażanie nowych procedur i projektów wspierających strategię organizacji

Oczekujemy od Ciebie:

  • min. 3 letniego doświadczenia w zarządzaniu personelem (rekrutacja, oceny i rozwój pracowników, systemy motywacyjne) mile widziane doświadczenie zdobyte w dużej organizacji o wysokich standardach HR i rozproszonej strukturze, wykształcenia wyższe (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, ZZL, zarządzanie),
  • czynnego prawo jazdy i gotowości do częstych podróży służbowych,
  • wysokiego poziom kompetencji interpersonalnych i samodzielności w działaniu.
  • zaangażowania i otwartego umysłu w podchodzeniu do wyznaczonych zadań
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym

Zapewniamy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Komfortowe biuro w centrum miasta z widokiem na panoramę Łodzi
  • Udział w budowaniu efektywnego i zgranego Zespołu e-work
  • Przyjazną atmosferę i wspierający zespół
  • Ścieżkę dalszego rozwoju w wewnętrznym HR
  • Szkolenie wdrożeniowe – zapoznanie z naszymi standardami rekrutacyjnymi
  • System motywacyjny oparty na wzajemnym docenianiu się
  • Pakiet benefitów – m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w j. polskim poprzez portal.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna więcej
ikonaŁódź
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.