JOBS.PL to doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego Klienta, dystrybutora olejów silnikowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy (branża motoryzacyjna)
Gdańsk

Obowiązki
·        Pozyskiwanie nowych oraz obsługa dotychczasowych Klientów.
·        Przygotowywanie ofert handlowych, doradztwo produktowe.
·        Negocjowanie warunków oferty.
·        Dostarczanie towaru do Klienta (m.in. oleje silnikowe).
·        Analiza rynku i działań konkurencji.
·        Realizacja założonych planów sprzedażowych.

Wymagania
·        Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.
·        Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5 t.
·        Łatwość nawiązywania kontaktów.
·        Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej.
·        Umiejętność pozyskiwania Klientów i budowania długofalowych relacji.

Oferujemy
·        Szkolenia specjalistyczne, produktowe.
·        Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon komórkowy.
·        Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
·        Stabilne zatrudnienie w zgranym zespole.
·        Atrakcyjny system premiowy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Gdańsk

JOBS.PL S.A.