Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Dodano: 04.01.2022
Umowa o pracę
Pełny etat
5000 - 10000 zł / miesiąc
Rekrutacja zdalna

Największy dystrybutor maszyn do obróbki drewna w Polsce
poszukuje kandydatów na stanowisko

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Dębica

Obowiązki

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowania trwałych relacji handlowych,
  • Prezentacja produktów oraz prowadzenie negocjacji handlowych.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży maszyn do obróbki drewna bądź w branży drzewnej/meblarskiej (produkcja, technologia),
  • Wykształcenie średnie lub wyższe (najlepiej absolwenci Technologii Drewna),
  • Znajomość języka angielskiego lub/i włoskiego,
  • Gotowość do pozyskiwania nowych klientów oraz budowania trwałych relacji handlowych,
  • Gotowość do prezentacji produktów oraz prowadzenia negocjacji handlowych,
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość programów CAD/CAM będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach,
  • Samochód służbowy, telefon, laptop,
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Opieka medyczna,

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)

wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Teknika Industry Technologies S.A. z siedzibą w: Nowa 3, 05-816 Opacz-Kolonia (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: anna.kurzydlo@teknika.pl.
Dębica
Teknika Industry Technologies S.A.