Oferta opublikowana25.03.2024
Oferta wygasa17.05.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Projektant Wnętrz

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie projektów wnętrz naszych inwestycji oraz apartamentów naszych klientów.
  • Samodzielne przygotowywanie wizualizacji.
  • Samodzielne sporządzanie dokumentacji wykonawczej.
  • Koordynowanie wykonywania projektów.
  • Wybór materiałów wykończeniowych.
  • Nadzór nad realizacją projektów.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe.
  • Min 3-letnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz mieszkalnych od koncepcji po realizację.
  • Umiejętność tworzenia wizualizacji.
  • Doświadczenie w renomowanym biurze projektowym będzie dodatkowym atutem.
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność prowadzenia kilku projektów równocześnie.
  • Samodzielność, dokładność.
  • Kreatywność i wyobraźnia przestrzennej.
  • Terminowość i odpowiedzialność.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju i nabywania nowych umiejętności przy realizacji prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie.
  • Dużą samodzielność w działaniu.
  • Potrzebne narzędzia pracy (komputer, telefon).
  • Pracę w dynamicznym i zgranym zespole.