Projektant Konstrukcji Budowlanych

Jarocin
Oferta opublikowana25.03.2024
Oferta wygasa17.05.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Projektant Konstrukcji Budowlanych

Obowiązki

Najważniejsze zadania:

  • Analiza dokumentacji projektowej
  • Sporządzanie przedmiarów robót budowlanych
  • Przygotowanie kosztorysów ofertowych
  • Peojekowanie konstrukcji budowlanych w 3D i 2D
  • Współpraca z inwestorem i dostawcami na etapie wykonywania ofert

Wymagania

Szczególnie zapraszamy osoby, które:

  • Mają wykształcenie wyższe budowlane architektoniczne lub są w trakcie studiów
  • Posiadają biegłą znajomość programów AutoCad i MS Office
  • Myślą analitycznie i samodzielnie planują swoją pracę
  • Znajomość branży izolacji wodochronnych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowę o pracę
  • Pracę w zgranym zespole, w firmie ceniącej wartości rodzinne
  • Pracę w przyjaznym środowisku
  • Opiekę medyczną i kartę Multisport