Projektant Instalacji Sanitarnych

Września
Oferta opublikowana25.03.2024
Oferta wygasa17.05.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Projektant Instalacji Sanitarnych

Obowiązki

Twoje zadania:

  • sporządzanie projektów instalacji sanitarnych i urządzeń - głównie węzłów cieplnych lub/i kotłowni gazowych i sieci (wymagane)
  • weryfikację i uzgodnienie dokumentacji projektowej
  • optymalizację projektów
  • sporządzanie obmiarów i przedmiarów robót tworzeniu specyfikacji technicznej urządzeń
  • wizje lokalne w terenie

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • wyższego wykształcenia technicznego
  • uprawnienia projektowe w zakresie sieci i instalacji sanitarnych lub co najmniej udokumentowana praktyka
  • otwartość na różne formy współpracy: umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B (w zależności od preferencji)
  • minimum 2-letniego doświadczenie na stanowisku asystent projektanta / projektant
  • biegłości w obsłudze MS Office (Excel)

Oferujemy

Oferujemy:

  • indywidualnie dobrane możliwości rozwoju
  • ciekawe zadania i fajną atmosferę
  • bezpośrednią komunikację i nieformalny styl pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • opiekę medyczną
  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, owoce, trener personalny, bezpłatny dostęp do basenów)