Projektant Instalacji Sanitarnych

Kalisz
Oferta opublikowana25.03.2024
Oferta wygasa17.05.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Projektant Instalacji Sanitarnych

Obowiązki

Pracując dla nas będziesz miał możliwość:

  • Rozwijać się w ramach interdyscyplinarnego, międzynarodowego zespołu projektowego
  • Tworzyć modele 3D za pomocą zaawansowanego oprogramowania oraz rozwijać swoje umiejętności, jak również narzędzia, związane z zarządzaniem modelami pod kątem współpracy z innymi branżami i podwykonawcami
  • Realizować projekty dla Klientów polskich i zagranicznych
  • Wspomagać zespół budowlany w zakresie nadzoru autorskiego

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie instalacji wewnętrznych oraz zewnętrznych sieci podziemnych wodnych, kanalizacyjnych, p.poż,
  • Opracowywanie koncepcji
  • Przygotowywanie projektów budowlanych do pozwolenia na budowę
  • Przygotowywanie projektów wykonawczych
  • Przygotowywanie załączników technicznych do kontraktów
  • Wykonywanie specyfikacji technicznych
  • Przygotowywanie wykazu materiałów
  • Wykonywanie obliczeń hydraulicznych
  • Wykonywanie dokumentacji rysunkowej

Oferujemy

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowych zespołach przy realizacji skomplikowanych projektów.
  • Stałe wykorzystywanie w pracy nowoczesnych narzędzi projektowych.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji.
  • Wielowymiarowe wsparcie w pierwszych miesiącach współpracy, m.in. poprzez pomoc opiekuna, pakiet szkoleń on-line oraz dostęp do platform e-learningowych.
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych