Projektant instalacji elektrycznych

Jarocin
Oferta opublikowana25.03.2024
Oferta wygasa17.05.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Projektant instalacji elektrycznych

Obowiązki

Zadania:

  • Praca przy projektach koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych budynków o konstrukcji modułowej
  • Współudział w tworzeniu dokumentacji 2d, 3d
  • Wykonywanie obliczeń do projektów
  • Koordynacja międzybranżowa projektów z innymi działami projektowymi oraz działem produkcyjnym firmy
  • Analiza dokumentacji pod kątem technicznym

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe elektrotechnika, automatyka
  • Znajomość programu AUTOCAD 2D, Revit 3d, Dialux, Word, Excel
  • Doskonała organizacja pracy, systematyczność, dokładność
  • Znajomość budowy instalacji: SSWIN, CCTV, LAN, przyzywowej, KD, SSP, TV,
  • Uprawnienia budowlane do projektowania instalacji elektrycznych
  • Znajomość zagadnień budownictwa modułowego

Oferujemy

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Szkolenia dające nowe uprawnienia
  • Benefity pozapłacowe