Oferta opublikowana25.03.2024
Oferta wygasa17.05.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Projektant Budowlany

Obowiązki

Opis stanowiska pracy:

  • przeprowadzanie obliczeń statycznych i znajdowanie optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych,
  • wykonywanie projektów w programie Cad,
  • pomoc przy opracowywaniu dokumentacji projektowej, koncepcyjnej oraz warsztatowej,
  • udział w targach branżowych,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe - politechnika na kierunku technicznym- profil budowlany,
  • biegłej znajomości programu AutoCad,
  • uzgadnianie dokumentacji technicznej z inwestorami,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Office, a w szczególności programu MS Excel,
  • dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
  • łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu pozytywnych relacji biznesowych.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego.