Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Programista PLC

Obowiązki

 Będziesz odpowiedzialny za:

  • Uruchamianie nowych linii dla dużych koncernów z branży automotive, application technology, body-in-white: spawanie, lakiernie, automatyczne magazyny
  • Samodzielne programowanie systemów automatycznych PLC, wizualizacje, napędy
  • Wspieranie procesów produkcji, udzielania pomocy technicznej
  • Tworzenie dokumentacji i specyfikacji technicznych

Wymagania

Twoje umiejętności:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu sterowników PLC oraz tworzeniu wizualizacji HMI: Siemens, Rockwell, Backhoff, Schneider, Bosch
  • Mile widziana znajomość standardu Integra V5
  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej i projektowej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Wykształcenie wyższe techniczne

Oferujemy

Oferujemy:

  • Prestiżowe projekty dla polskich i międzynarodowych klientów
  • Praca w gronie najlepszych ekspertów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie i nagrody roczne
  • Szkolenia