Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Programista Javascript

Obowiązki

Obowiązki:

Poszukujemy Programisty JavaScript, który dołączy do naszego zespołu, pracującego nad dedykowanymi projektami z branży automotive oraz sektora publicznego. Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie projektowanie, rozwój, testowanie i utrzymanie aplikacji bazujących na technologii Java. Kandydat zajmie się także pracą nad usprawnieniami aplikacj

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku programisty JAVA
  • Znajomość JAVA 8, Javy EE lub Springa (Spring Boot) oraz frameworka Hibernate
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (na poziomie umożliwiającym komunikację z klientem)
  • Narzędzia: Jenkins, Maven, REST
  • Wykształcenie wyższe informatyczne

Oferujemy

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Indywidualny system szkoleń

  • Kontakt z najnowszymi technologiami informatycznymi

  • Możliwość udziału w projektach międzynarodowych

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Kartę Multisport