Programista Front-end Developer

Bydgoszcz
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Programista Front-end Developer

Obowiązki

  • realizacja zadań zgodnie z wytycznymi,
  • przeprowadzanie weryfikacji kodu,
  • tworzenie rozwiązań w oparciu o mikro frontendy,
  • kontakt z działem IT,
  • bieżący monitoring dla platformy.

Wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość JavaScript, Angular, CSS, HTML,
  • otwarcie i swobodna komuikacja nie sprawia Ci problemów,
  • stosowanie dobrych praktyk w procesie tworzenia kodu,
  • znajmość Git i GitLab.

Oferujemy

  • bezpłatny dostęp do platformy nauki języków obcych,
  • elastyczny czas pracy,
  • praca zdalna lub hybrydowa,
  • umowa o pracę lub B2B,
  • płatny urlop na B2B (26 dni),
  • benefity sportowe i medyczne,
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów.