Oferta opublikowana14.05.2024
Oferta wygasa08.08.2024
Tryb pracystacjonarna, hybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oprogramowania wbudowanego na mikrokontrolery (rodziny PIC24, STM32) w języku C
  • Współpraca przy opracowywaniu i wdrażaniu koncepcji testowania produkcyjnego zaprojektowanych wyrobów (w zakresie FW)
  • Współpraca przy przeprowadzaniu badań inżynierskich pod kątem EMC oraz przygotowywaniu urządzeń do badań w zewnętrznych jednostkach badawczych (w zakresie FW)
  • Współpraca z działem wdrożenia i utrzymania w zakresie wsparcia technicznego od strony oprogramowania
  • Zapewnianie wsparcia dla starszych projektów (dodawanie obsługi nowych urządzeń, poprawki znalezionych błędów)
  • Uzupełnianie i tworzenie dokumentacji oprogramowania

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lat doświadczenia w rozwijaniu oprogramowania wbudowanego
  • Znajomość technik debugowania oprogramowania wbudowanego
  • Umiejętność obsługi podstawowego wyposażenia laboratorium (multimetr, oscyloskop, zasilacz, itp.)
  • Praktyczna znajomość najpopularniejszych interfejsów i protokołów komunikacyjnych (UART/RS-232/RS-485, SPI, I2C, Ethernet, Modbus, mile widziane M-Bus, wM-Bus)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie/pisanie dokumentacji technicznej
  • Znajomość podstaw obsługi systemów kontroli wersji Git, SVN
  • Znajomość podstaw zagadnień z zakresu elektroniki analogowej i cyfrowej
  • Umiejętność kreatywnego i analitycznego myślenia, samodzielność, uczestnictwo w branżowych szkoleniach, warsztatach, seminariach
  • Dobra organizacja pracy, otwartość, komunikatywność, zdolność do pracy zespołowej

To oferujemy

  • Praca w firmie należącej do czołówki firm branży telekomunikacyjnej
  • Merytoryczne wdrożenie i szkolenie z zakresu wspieranych technologii
  • Rozwój poprzez ambitne zadania i autonomię działania
  • Udział w rozwojowych projektach i możliwość wpływu na przyszły kształt biznesu
  • Praca w stabilnej, 36-letniej firmie z tradycjami i wartościami kulturowymi
  • Przyjazna i oparta na partnerstwie atmosfera pracy
  • Pakiet benefitów: karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, spotkania integracyjne

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Ubezpieczenie na życie
Pikniki rodzinne
Parking dla pracowników
Inicjatywy dobroczynne
Elastyczny czas pracy
Firmowa drużyna sportowa
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Program poleceń pracowników
Brak dress code'u
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1