Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Programista C++

Obowiązki

Czym się będziesz zajmować:

  • rozwojem aplikacji wykonanych w C++20, w tym projektowaniem nowych rozwiązań
  • przygotowywaniem wstępnych wycen projektów
  • konsultacjami we współpracy z analitykami, deweloperami i project managerami
  • optymalizacją kluczowych fragmentów kodów pod kątem wydajności

Wymagania

Wymagania:

  • C++ z biblioteką standardową (11/14/17/20)
  • Programowanie sieciowe (TCP/IP, SSL/TLS)
  • Programowanie współbieżne i wielowątkowe
  • SQL MSVC i Windows OS APIs
  • wykształcenie o profilu informatycznym lub technicznym
  • min. 3-letnie doświadczenie w programowaniu C/C++
  • doświadczenie praktyczne z CMake, git, przeglądami kodu jako recenzent
  • ukierunkowanie na modułowość, jakość, przejrzystość i łatwość użycia kodu
  • umiejętność współpracy w grupie nad wspólnym kodem

Oferujemy

Na co możesz liczyć:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Karta Multisport
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie